Jesteśmy jednym z nielicznych zespołów muzycznych grających na żywo. Gramy na terenie północnego mazowasza: Ciechanów, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Pułtusk, Płońska,Mława, Warszawa itp. Posiadamy duże doświadczenie w oprawie imprez tj: bale, wesela, studniówki, dancingi, itp. Nasz wysoki poziom artystyczny połączony z energią bijącą ze sceny sprawiają, że każde przyjęcie weselne jest niezapomnianym przeżyciem dla wielopokoleniowej publiczności. W repertuarze posiadamy przede wszystkim muzykę taneczną z lat 70- tych, 80-tych, 90-tych, znane polskie szlagiery, piosenki zagraniczne, biesiadę oraz hity z list przebojów. Nasz repertuar jest stale aktualizowany i poszerzany. Wspólną zabawę weselną urozmaicamy różnego rodzaju zabawami i atrakcjami. Każdą imprezę omawiamy szczegółowo z naszymi klientami i dopasowujemysię do ich wymagań.

Zespół występuje w pięcioosobowym składzie:

Joanna -wokal, saksofon altowy, flet poprzeczny
Marek - gitara elektryczna, gitara akustyczna, trąbka
Piotr- gitara basowa
Kamil- instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal
Maciej- perkusja

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również całkowitą oprawę muzyczną uroczystości ślubnej. Na Państwa życzenie wykonujemy Ave Maria F.Schuberta lub G. Caccini oraz inne utwory religijne.

Używamy wysokiej klasy instrumentów oraz sprzętu nagłośnieniowego, przez co nasza muzyka jest bardzo dobrej jakości. Posiadamy tez własne oświetlenie, które zapewni odpowiedni nastrój do tańca w każdym miejscu.

Polecamy

Kontakt

Zespół Muzyczny Ramp

06-400 Ciechanów
ul. Księcia Konrada II 11/17

tel. 888 207 869
tel. 609 345 999